TUDIFY SOFTWARE , mobil uygulama kullanıcılarının ve soru yükleme platformu(panel.tudify.com bundan sonra "site" olarak bahsedilecektir.) üyelerinden talep edilen kişisel verilerinizin gizliliğinin korunması ve bilgi güvenliğinin sağlanması ve korunmasına son derece önem vermekteyiz.

Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak işlenmekte ve muhafaza edilmektedir.

1- Kişisel verilerinizin toplanma yöntemi

Kişisel verileriniz ; Site ve mobil uygulama kanalıyla toplanmaktadır ; Bir üyelik oluşturduğunuzda, site ve mobil uygulamada gezinme süreleri, mobil uygulamada ki soru ve satın alınan kaynak hareketleriniz.

2- Kişisel verilerin işlenme amacı

Mobil uygulama üzerinden elde edilen verilerin, site aracılığıyla kaynak sahiplerine istatistik sunmak, mobil uygulamanın ve sitenin tasarım ve işleyiş bakımından iyileştirilmesinde kullanılması.

3- Kişisel verilerinizin aktarımı

Kişisel verileriniz , üye bilgileriniz gizlenerek anonim olarak paylaşılmaktadır.

4- KVKK Kapsamında haklarınız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca tanınmış kişisel verilerinizle ilgili haklarınızı hatırlatmak isteriz:

5- Verileriniz ne kadar süreyle saklanır?

Kişisel Verileriniz, KVKK başta olmak üzere ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı ve diğer mevzuatta zorunlu kılınan süreler uyarınca ve azami olarak yukarıdaki meşru amaçlar ortadan kalkmadığı müddetçe işlenecektir.

6- Kişisel Verilerinizin Güncellenmesi ve Başvuru Hakkınız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, işlenen kişisel verilerinizin doğru ve güncel olmasını sağlama yükümlülüğümüz bulunmaktadır. Bu yükümlülük çerçevesinde site üyesi iseniz; site üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilir. Mobil uygulama kullanıcısı iseniz ; info@tudify.com adresine mail atıp bizimle iletişime geçip bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

7- İletişim ve Başvuru Yöntemi

Kişisel Verileriniz TUDIFY SOFTWARE tarafından işlenen kullaıcılar ve üyelerimiz tarafından yapılacak şikâyetler, TUDIFY SOFTWARE tarafından en kısa süre içerisinde ve en geç 30 gün içerisinde cevaplandırılacak ve sonuçlandırılacaktır. Ancak ek bir maliyet doğması halinde, TUDIFY SOFTWARE’in tarafınızdan ücret talep edebilme hakkı saklıdır.